AVIGILON ALTA

Alta Aware


Systém pro správu videa


Jednoduché, škálovatelné, inteligentní zabezpečení pomáhající analyzovat záběry ze všech kamer odkukoliv.

aware-laptop

Využijte schopností Alta Aware a zjistěte rizika dříve, než bude příliš pozdě


Agilní, škálovatelný, zabezpečený a snadno použitelný, Alta Aware je výkonný systém pro správu videa vybavený AI integrovanými schopnostmi strojového učení dostupnými v cloudu nebo lokálně. Alta Aware neustále a v reálném čase analyzuje všechna videa ze všech vašich kamer. Identifikuje objekty a události a odesílá okamžitá upozornění a alarmy na základě pravidel a detekce neobvyklých aktivit. S Alta Aware můžete spravovat svá zařízení a zabezpečení napříč internetem pomocí jednoduchých webových a mobilních rozhraní přístupných odkudkoli bez dalších doplňků nebo konfigurací.


directional-audio

Prohlížení map se Smart Presence™

Přidejte mapy všech svých lokalizací a zařízení v Alta Aware, abyste získali lepší situační přehled a postřehy. Každou mapu lze nakonfigurovat tak, aby zahrnovala pohledy kamer, zobrazení výstrah a také schopnost sledovat a počítat lidi, vozidla a další objekty při jejich pohybu ve vašich prostorech.

aware-spotlight

Prohlížení videa se Spotlight

Díky hlubokému učení Alta Aware využívá Spotlight k dynamické změně videostreamů a upozorňuje operátory pouze na relevantní kanály. Výstrahy a vyskakovací okna v reálném čase na videostěně popisující incident, čas a místo, kde k němu došlo.

aware-timeline

Časová osa se Smart Presence™

Obsáhlá časová osa přehrávání v zobrazení videa Alta Aware poskytuje procházení videa na základě miniatur, aby se zvýraznily osoby, vozidla a celkový pohyb zvlášť. Vaši operátoři získají lepší a jasnější vyhodnocení různých událostí zachycených kamerou.

aware-smart-search

Rychlé prohledávání se Smart Search™

Hledejte podle události nebo podobnosti, abyste provedli detekci vzhledu a obrazu pomocí schopností strojového učení a prohledejte nespočet hodin videa během celé doby nasazení. Zkraťte dobu forenzního vyšetřování ze dnů na minuty a získejte větší efektivitu a přesnost se stejným počtem operátorů.

aware-occupancy-counting

Počítání obsazenosti

Pomocí počítání obsazenosti sledujte velké prostory a udržujte požadovaný tok lidí a vozidel dovnitř a ven z vašich prostor. Počítání v zobrazovaném prostoru lze navíc použít ke sledování konkrétních oblastí, kde se lidé shromažďují. Alta Aware může používat komunikaci API k vytváření zobrazení na informačních displejích, které upozorňují operátory na úrovně obsazenosti nebo ke generování tepelných map oblastí s vysokým a nízkým provozem.

aware-simple_configuration

Jednoduchá konfigurace

Alta Aware usnadňuje přidávání kamer a udržuje jednoduchou, škálovatelnou správu pomocí zásad konfigurace skupiny. Získáte také přístup k podrobným informacím o kameře, protokolům aktivit a pokročilým úpravám videa v jediném panelu se zaměřením na uživatelskou zkušenost a automatizaci.

aware-smart-recording

Smart Recording™

Smart Recording ™ přepíná stream rozlišení všech vašich kamerových záznamů. Automaticky zaznamenává s maximálním rozlišením, když jsou přítomni lidé a vozidla nebo dochází k zajímavým událostem, a sníží se na pouhých 360p nebo vůbec žádný záznam, když zmizí aktivita, aby se ušetřil úložný prostor.

aware-access-control

Integrace přístupového systému

Security administrátoři získají ucelený obraz o událostech řízení přístupu a výstrahách na základě konkrétních událostí. Sledujte podrobné zobrazení alarmů spojených s přístupem k řídicím bodům, kontrolujte pokusy o přístup a opuštění v reálném čase a dokonce můžete ze systému okamžitě udělit přístup oprávněným zaměstnancům.

aware-mobile

Alta Aware mobilní aplikace (Android, iOS)

S aplikacemi Alta Aware pro Android a iOS nabízíme uživatelům sadu funkcí, které zrcadlí webového klienta, od sledování a správy alarmů po sledování živého videa nebo přehrávání. Uživatelé zažijí přirozený a plynulý přechod z webového prostředí na mobilní zařízení a naopak.

aware-intuitive-interface

Intuitivní uživatelské rozhraní

Zjednodušte své bezpečnostní operace pomocí intuitivního uživatelského rozhraní Alta Aware. Zůstaňte soustředění a efektivní s nástroji, rozhraními a procesy, které rozumějí vašim souvislostem a potřebám. Neustále zkvalitňujeme a vylepšujeme naše uživatelské rozhraní, abychom vám usnadnili využití potenciálu Alta Aware.

S Alta Aware můžete


Achieve-true-AI-fueled

Získat skutečné proaktivní zabezpečení založené na umělé inteligenci

Moderní bezpečnostní přístup znamená mít na své straně umělou inteligenci, aby se zabránilo jinak nevyhnutelnému přetížení operátora informacemi. Alta Aware chápe oblast perimetru a jeho chování, identifikuje, klasifikuje a sleduje osoby, které jsou předmětem zájmu, vozidla nebo jiné objekty, aby odeslalo výstrahy dříve, než budou hrozby eskalovat.

Streamline-your-multi-site

Mít rychlý přístup a zefektivnit systém rozšířením o více síťových instalací pomocí hybridního cloudu

Nasaďte Alta Aware Cloud a/nebo nainstalujte jedno z našich vysoce výkonných bezpečnostních zařízení Alta. Tyto dvě možnosti umožňují větší flexibilitu, přístup k uživatelskému rozhraní prostřednictvím webu nebo mobilu a vzdálený přístup k živému videu nebo videonahrávkám.

Power-your-operators-to-investigate

Poskytnout svým operátorům chytřejší a rychlejší možnosti vyšetřování

Ve všech bezpečnostních vyšetřováních je zásadní čas. Ruční zkoumání obsáhlých videozáznamů změňte do podoby přesných a užitečných výsledků během několika minut místo dnů.

keep-your-system-protected

Ochránit svůj systém před kybernetickými útoky

Alta Aware ve výchozím nastavení umožňuje plnou bezpečnostní shodu. Nikdy nebylo snazší zabránit kybernetickým bezpečnostním hrozbám pomocí automatických aktualizací firmwaru kamery, softwaru z cloudu, šifrovaného videa během jeho přenosu, či stacionáírním zobrazení a certifikátů nainstalovaných od výroby.

Enhance-your-operational-awareness

Zlepšit svůj provozní přehled

Získejte přehled o obsazenosti při správě nemovitostí, analýze chování zákazníků v maloobchodu a na veřejných místech, abyste získali lepší spotřebitelský přehled o pohybu osob ve vašich prostorech. Efektivně optimalizujte úklid, vytápění a chlazení a sledujte produktivitu pracoviště pomocí přehledů nejfrekventovanějších ploch.

A PROČ S NÁMI


KONTAKTY


ASETECH PRO s.r.o.

IČO: 03353125


  Ohradní 1394/61, 140 00 Praha 4 - Michle

  info@asetech.cz


  Jiří Pavlík

        +420 734 283 626

        jpavlik@asetech.cz


  Radek Špála

        +420 775 055 011

        rspala@asetech.cz


© ASETECH PRO s.r.o. | advanced security technologies | 2014-2023